Проєктування системи
автоматичного поливу

ВАЖЛИВО! Проєктування є найважливішим етапом створення системи автоматичного поливу, тому вкрай не радимо розпочинати монтаж системи автополиву без проєкту. Це спричинить перевитрату коштів, допущення помилок при монтажі та в роботі системи - у результаті цього Ви отримаєте неефективний полив.

Для створення проекту або план-схеми поливу необхідно виконати наступні етапи роботи:
  • виїзд фахівця на об'єкт для складання топологічного плану у масштабі, на якому зображено ділянку, споруди, що є на ній, ландшафтні об'єкти з прив'язкою до місцевості із зазначенням усіх розмірів;
  • уточнення технічних деталей (місце розташування контролера та насосної станції, її потужність та інші параметри, які впливатимуть на монтаж системи) та враховує Ваші побажання;
  • визначення джерела водопостачання - це може бути централізована вода, вода з водойми, вода зі свердловини і т.д.
  • визначення з місцем розташування накопичувальної ємності, адже для поливу рослин правильніше використовувати відстояну, а не холодну воду.




Після того як всі вищезгадані пункти виконані інженер приступає до проєктування Вашої системи автоматичного поливу.

Складові проєкту:
  • Опис обладнання та їх технічні характеристики, що застосовується у системі автоматичного поливу;
  • Гідравлічний розрахунок САП;
!!! Гідравлічний розрахунок необхідний для визначення діаметрів трубопроводів, а також визначення напірно-витратних характеристик кожної зони і насосної станції. Гідравлічний розрахунок виконується у спеціальному програмному розрахунком комплексі, що дозволяє максимально точно підібрати діаметр, напірно-витратні характеристики і як правило зменшити витрати на систему автоматичного поливу.

  • Калькуляція вартості матеріалів та будівельно-монтажних робіт;
  • Схеми:
-- План-схема радіусів поливу та кутів повороту дощувачів - де визначаються місця встановлення та кількість дощувачів. Так як радіус та кут поливу у кожного дощувача різний, необхідно правильно розташувати і підібрати їх, а також звернути увагу на оптимальний тиск та витрату дощувача для забезпечення його максимально корисної точки роботи.

-- План-схема трасування трубопроводів та кабелю управління - де позначаються магістральні лінії, зональні лінії із зазначенням довжини, матеріалу та внутрішнього діаметра. Також вказується місце прокладання кабелю управління із зазначенням його довжини.

  • Правила експлуатації системи автоматичного поливу.
Стільки часу потрібно на проєктування?
Швидкість розробки проєкту системи автоматичного поливу залежить від площі території та складності робіт. Можливі термін Ви дізнаєтеся при зустрічі із інженером після складання технічного завдання на місці. Загалом розробка займає від 1 до 7 днів.

Як проєктуємо?
Проєкт системи автоматичного поливу розробляється у професійному програмному забезпеченні, максимально занурившись у проєкт із врахуванням найдрібніших деталей.
Наш інженер завжди створює унікальну систему автополиву з використанням сучасних технологій та професійного обладнання. Ми завжди залишаємося на зв'язку із замовниками і швидко реагуємо на всі побажання.

*Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Made on
Tilda